Додати до маршруту

Гора Аршечная

GPS координати: 48.49993134 24.44332314
Рейтинг:
384 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Гора Аршечная входить до складу гірського масиву Горгани. Розташована в Івано-Франківській області. Підкорення гори входить в маршрут багатьох туристичних походів.

Загальні відомості про горе

Гора Аршечная - одна з багатьох вершин хребта Горгани. Її висота становить приблизно 1077 метрів. Крутих виступів і схилів немає. Підніжжя гори вкрито лісом. Вершина довго залишається покритою снігом. Тала вода з Аршечной гори живить кілька невеликих гірських річок.

Гора порадує досить багатим рослинним світом. Вершини гори покриті низькими травами і часто служать місцем випасу овець. На південно-східному схилі росте багато ягід. Можна побачити тут і звірів. Зустріч з гірськими оленями не гарантована, але білки і тхори вам точно попадуться на очі.

Підкорення такої вершини не складе особливих труднощів навіть для новачка. Туристичні стежки прокладені за найдоступнішими ділянках гори. А якщо з вами буде досвідчений інструктор, підйом на гору стане справжнім задоволенням.

Як доїхати

До місця підкорення гори можна дістатися зІвано-ФранківськаабоЯремчена рейсових автобусах або автомобілі в напрямку селазелене. Далі краще не ризикувати і продовжувати шлях пішки і в супроводі інструктора.

Коментарі