Додати до маршруту

Дюковский сад, Одеса

GPS координати: 46.48246765 30.70474815
Рейтинг:
882 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Дюковский сад - один з найбільших і старовиннихпарків Одеси. Він займає площу в 25 гектарів. Підстава парку було закладено в 1810 році Дюком де Рішельє. парк гравроль обрамлення для резиденціїзасновникаОдеси.

Парк розбитий на три яруси. Дюковский сад, немов острівець минулого посеред сучасного міста. Від головного входу до верхнього ярусу піднімається алея. Нагору ведуть невелика сходи, там є кілька критих альтанок. В різні боки відходить ще кілька алей. Пішохідні доріжки розрізають собою трав'яні газони. Влітку сад потопає в зелені дерев, навколо чути щебет птахів.

Посеред саду єневеликий ставокз острівцем. Біля заспокійливих вод приємно проводити час. Сюди приходять закохані пари з усього міста. Також це місце є популярним і з іншої причини. У цьому місці проводилися зйомки деяких сцен фільму «Весна на Зарічній вулиці».

Дюковский сад чимало пережив за роки свого існування. Як тільки не використовували його кам'яні павільйони. Колись в парку проводилися сільськогосподарські виставки. А в одному з будинків парку розміщувався китобійний музей. Зараз Дюковский сад улюблене місце у одеситів і гостей міста. Воно відмінно підходить для неспішних прогулянок.

Коментарі