Додати до маршруту

Дикий пляж на острові Джарилгач, Скадовськ

GPS координати: 46.01079178 32.96550751
Рейтинг:
3959 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Любителям відпочити в мальовничому місці з цілим комплексом цікавих розваг слід порадити дикий пляж вСкадовськунаострові Джарилгач.

Цей пляж чудовий тим, що прилягає до нього море збереглося дивно чистим: на березі трапляються рапани і краби, креветки та мідії, які, як відомо, просто не можуть жити в засміченою і каламутній воді. Вечорами можна спостерігати за дельфінами, які часто пропливають майже біля самого берега.

Що подивитися зблизька дикого пляжу на острові Джарилгач

Однак не тільки своїм морем пляж в Скадовську знаменитий. Ця територія також багата на пам'ятки, тому що в цих місцях з незапам'ятних часів жили люди. До сих пір збереглися сліди стоянок часів неоліту. Кажуть, можна знайти різні вироби і предмети побуту далекої епохи. Такий достаток знахідок пояснюється тим, що в ті часи поблизу пляжу стояв торговий місто Тамірака.

Також на острові розташовується знаменитийДжарилгачська національний парк, На території якого розташована величезна кількість грязьових і солоних озер, що мають лікувальні властивості. У парку зустрічаються муфлони, олені, дикі кабани та інші тварини.

Як дістатися до дикого пляжу в Скадовську

Сам пляж знаходиться посередині між двома селищами: Блакитним і Скадовському. Дістатися до нього можна на машині: досить проїхати п'ять кілометрів, і ви вже біля моря. Довжина пляжу складає 40 кілометрів, тому відвідувачі без зусиль зможуть знайти затишне містечко.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі