Додати до маршруту

Дитячий парк, Черкаси

GPS координати: 49.44796753 32.05516052
Рейтинг:
386 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

В центріЧеркасє дитячий парк. Його відкриття відбулося ще в радянські часи в 1980 році. Як і тоді, сьогодніпрон привертає малюків та їхніх батьків безліччюскульптурних композицій з каменю і казкових персонажів, зроблених з дерева.На відміну від сучасних металевих статуй, все це виглядає дуже привабливо і малюки із задоволенням приходять сюди.

Розмірами парк невеликий, але, незважаючи на це, в ньому досить багато місця приділено для дитячого розвитку. Для діток молодшого віку є безпечні гірки, а малюкам постарше доводиться до вподоби замковий містечко і спортивний майданчик, яка знаходиться поруч. Парк дуже красивий, але особливу красу йому надаютьальпійські гірки і різні композиції з квітів на клумбах.У парку також є і затишні зони для відпочинку, де після прогулянки можна відпочити на лавочці, подихати свіжим повітрям і почитати книгу.

Якщо дорослі можуть обійтися і без прогулянки по парку, то приїхавши в Черкаси з малюком, обов'язково потрібно відвідати дитячий парк. Навіть якщо тільки для того, щоб зробити красиві фотографії.

Коментарі