Додати до маршруту

Дитяче містечко Казка, Миколаїв

GPS координати: 46.96492767 31.98382759
Рейтинг:
2429 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Городок «Казка» - воістину унікальне місце не тільки вМиколаєві, А й у всій Україні, адже він є єдиним культурно-ігровим комплексом в країні. Серед городян широко відомий, як український «Діснейленд».

Історія розвитку дитячого містечка

Рішення про створення містечка було прийнято в 1980-х роках. Раніше на місці «Казки» перебувала ринкова площа, розміщувалися ларьки і кіоски. У 1982 році ринок перенесли, а на вільній території почали облаштовувати новий казкове містечко. Урочисте відкриття відбулося 19 травня 1982 року. Спочатку комплекс складався з великого павільйону для концертів, дерев'яної фортеці і середньовічного кам'яного замку, морського парусника «Буян», декоративних басейнів і безлічі атракціонів.

Пізніше містечко починає поступово розростатися. До нього додаються нові каруселі, колесо огляду, автодром і багато іншого. Кожна споруда в містечку - цечастина будь-якого казкового сюжету. Для виконання використовуються різні матеріали: дерево, залізо, різноманітні декоративні кування, карбування, мозаїка, різьблення. Барвисті пейзажі викликають захоплення у місцевих жителів і гостей Миколаєва.

Унікальним є дерев'яний замок. Він виконаний вручну, що робить його справжнім пам'ятником мистецтва.

У 2007 році містечко «Казка» святкував своє 25-річчя. До цього дня вінповністю оновився, Фортеця була відреставрована, відновили дерев'яний містечко. На стінах були викладені нові казкові сюжети з мозаїки, з'явилася художній розпис. Також колекцію парку доповнили нові ігрові автомати: настільний теніс, більярд, хокей, футбол, шахи та шашки.

Дитяче містечко «Казка» - найкраще місце в Миколаєві для відпочинку з дітьми. Він є прекрасним прикладом культурно-ігрового комплексу у всій Україні.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі