Додати до маршруту

Деснянський парк, Київ

GPS координати: 50.50739670 30.59665489
Рейтинг:
366 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Деснянський парк - улюблене місце відпочинку жителів однойменного району, наймолодшого житлового масиву міста.Будівництво району було розпочато в 1980-х роках. У центрі було передбачено місце для адміністративних установ і будівлі райвиконкому, однак цього не сталося, імісцеві жителі почали висаджувати тут дерева, так і зародився парк на Троєщині.Тут висадили близько 200 дерев та понад 1000 кущів, виклали доріжки, облаштували дитячий майданчик, поставили лавочки та ліхтарі.Площа парку майже 10 гектар.

У 2011 році в парку була відкрита унікальна дитяча площадка, Такий немає ні в одному районі міста, площа її близько 100 кв.м.Побудована вона з екологічно чистого матеріалу, Якось по-особливому ескізу. Збирали майданчик виходячи з усіх європейських стандартов.Теперь малюки можуть пограти в пісочниці і будиночках, покататися на безпечних гірках.

Парк засаджений липою і кленом, дороги прикрашені різноманітними чагарниками. У 2010 році жителі району провели реконструкцію парку, приурочили це до 60-річчя закінчення Великої Вітчизняної війни,відкрили алею Пам'яті і встановили обеліск. Також в Деснянському районі знаходиться ще одне улюблене місце відпочинку городян -Алмазне озеро.

Коментарі