Додати до маршруту

Дерево любові, Одеса

GPS координати: 46.48512268 30.73391342
Рейтинг:
929 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

«Дерево любові» в Одесі - символ вічності і надії. Пам'ятник знаходиться вміському садупоруч з пам'ятниками Утьосову іІльфом і Петровим «12-й стілець».

Історія скульптури

Пам'ятник «Дерево любові» був урочисто відкритий 14 лютого 2006 року о День всіх закоханих. Приємно те, що при відкритті в основу пам'ятника автори заклали капсулу з листом до дітейОдеси, Які народилися в цьому ж році. Автором пам'ятника є Михайло Рева.

композиція пам'ятника

«Дерево любові» важить близько тонни. Триметрова композиція виконана у формі дерева, крона якого нагадує сердечко. На бронзовій кроні виступають 210 полірованих до блиску бронзових сердечок, що дорівнює кількості років місту Одеса. Кілька сердечок впало на землю і лежать в основі стовбура. На стовбурі дерева на 65 мовах світу написано слово «любов».

міська легенда

Навіть незважаючи на те, що пам'ятник «Дерево любові» досить молодий, навколо нього вже існують легенди та повір'я. Одне з них свідчить, що якщо закохана пара візьметься за руки і доторкнеться до пам'ятника, то це принесе їм щастя і любов на довгі роки. Одне з найромантичніших місць Одеси з кожним роком привертає до себе все більше закоханих туристів.

Цікавий факт

Первісна композиція пам'ятника повинна була бути іншою: внизу повинні були стояти хлопчик і дівчинка, що тримають велике серце. Але потім автором пам'ятника було прийнято рішення розділити його на дві самостійні скульптурні композиції: дерево, чия крона сама перетворилася в серці, було встановлено в міському саду, а фігурки дітей з серцем перенесли у внутрішній дворик реабілітаційного центру Литвака.

Як дістатися

«Дерево любові» в Одесі знаходиться на вулиці Дерибасівській - одна з центральних вулиць міста. Тому потрапити сюди не складе особливих труднощів. Вам підійдуть трамваї № 3, 12, маршрутки № 117, 137, 121, 221, 220 і багато інших, які доставлять вас з будь-якої точки міста.

Коментарі