Додати до маршруту

Чортківський замок

GPS координати: 49.02156067 25.80245781
Рейтинг:
463 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Поляки, українці, турки, австрійці - за свою багатовікову історію замокзмінив багатьох господарів. Дерев'яне фортифікаційна споруда з'явилася на початку 14 століття, а через три століття його змінило потужне кам'яна споруда.

Від самого початкузамок будувався як обитель польського магната. Але потім він став використовуватися як оборонна споруда. Місце для зведення фортеці було вибрано невдало. Розташована біля підніжжя Вигнанською гори, вона відмінно проглядалася з більш високих точок. Цим і пояснюється те, що замок не- одноразово брали штурмом за часів середньовічних воєн.

цемісце привабливо для любителів гострих відчуттів. Адже до сих пір жива легенда про заховані скарби і замурованому ченця, привид якого є відвідувачам фортеці.

Оборонного комплексу вдалося непогано вціліти. Збереглися дві вежі і значна частина фортифікаційних стін. Сьогодні замок став частиною Національного заповідника «Замки Тернопілля».

ужеє проект його майбутньої реставрації, Який передбачає розміщення картинної галереї, музею, ресторанів і навіть готелю. Тож не дивно, адже звідси відкривається мальовничий вид на річку Серет і вечірні вогні Чорткова.

Дістатися до міста можна маршруткою або рейсовим автобусом, регулярно курсують зТернополя.

Коментарі