Додати до маршруту

Парк культури і відпочинку ім. Горького, Харків

GPS координати: 50.01614380 36.24700165
Рейтинг:
2470 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Центральний парк культури і відпочинку ім. Максима Горького - це головний парк і надбання містаХарків. Займає він площа в 130 га. Місцеві жителі його називають щезаміським Миколаївським парком. Урочисто він був відкритий в 1907 році, коли трохи проросли дерева, сажа студентами. Зводився він завдяки силам і фінансового впливу жителів міста.

Переважно парк був призначений для кінних прогулянок, оскільки виділена ділянка знаходився далеко від міста. Згодом було вирішено розбити його за зразком Булонського лісу у Франції: з алеями для катання в екіпажах і для верхової їзди.

парк сьогодні

Зібравши в собі безліч дивовижних подій міста, парк багаторазово реконструювався. Під час однієї з таких перебудовбули встановлені нові атракціони, Виготовлені в Німеччині, Італії, Канаді, Франції та Великобританії. Всі атракціони 2011-2012 років виробництва. Серед них - кращий в Україні розважальний центр, американські гірки, французька карусель, найбільше колесо огляду в Україні (висота - 55 м), будинок жахів. Також є атракціони для маленьких дітей, комплекс для любителів екстремальних видів спорту, роллердром, спортивні майданчики, автодром і багато іншого.

Центральний парк культури і відпочинку - місце, яке зобов'язаний побачити кожен. Тут можна не тільки приємно відпочити, а й досить весело провести час.

Що ще можна відвідати в Харкові

Харків - це місто, в якому знаходиться безліч різноманітнихмузеївіпам'яток архітектури. Тут можна відвідати найкрасивішіхрами, Заради яких туристи приїжджають не тільки з України, а й з усього світу.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі