Додати до маршруту

Ботанічний сад Харківського національного університету

GPS координати: 50.02867126 36.23088455
Рейтинг:
1736 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Якщо вам захочеться розбавити своє життя яскравими квітами і зануритися в тропіки, вирушайте в Ботанічний сад Харківського національного університету. В оранжереях випобачите дивовижні рослини, привезені з пустель, вологих тропіків, субтропіків.Тут є екземпляри, які прибули до Харкова з Африки, Азії, Америки, Нової Зеландії, Австралії, Середземномор'я, Китаю, Японії ... Цей сад є членом Міжнародної ради ботанічних садів з охорони рослин, тому він має зв'язки з подібними організаціями з сорока країн світу!

У ботанічному саду зібрана рідкісна колекція трав'янистих і деревних рослин. визустрінете більше 2 тисяч видів флори з усієї планети.Серед представлених примірників чимало рослин, які занесені до Червоної Книги України та до Європейського червоного списку.

Загальна площа, яку займає цим найдавнішим в Україні науково-дослідним природним установою, заснованим на початку 19 століття, - понад 40 гектарів.Ботанічний сад розділений на дві ділянкиплощею 5,1 і 36,8 гектара, розташованих в різних частинах міста.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі