Додати до маршруту

Ботанічний сад Дніпропетровського національного університету

GPS координати: 48.43588638 35.04284668
Рейтинг:
1494 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Коли виникає питання про те, куди сходити погуляти, ви відразу думаєте про звичних місцях: красивих вуличках, набережної, торгових центрах. Але можна копнути глибше і відкрити для себе неймовірно красиве місце & ndash; Ботанічний сад Дніпропетровського національного університету.

ідея створення& Nbsp; Ботанічного саду при ДНУ ім. Олеся Гончара належить професору і завідувачу кафедри фізіології рослин Олександру Рейнгарду. Свою ідею втілити в життя професору вдалося в 1931 році.
& Nbsp;
Тут відчуваєш себе немов у казковому лісі, спостерігаючи навколобезліч різновидів рослин, Багато з яких ви побачите вперше. Добре гуляти з дітьми. Можна бродити по стежках і насолоджуватися красою цього місця і навіть забрати його частинку з собою, так як тутможна купити кімнатні та садові рослини.
& Nbsp;
Вхід безкоштовний. Всі бажаючі можуть оформити перепустку на територію в центральному корпусі Ботанічного саду на вул. Бронетанкової, 26. Ботанічний сад відкритий для прогулянок по буднях з 8:30 до 15:30, перерва 11: 30 & ndash; 12: 00.
& Nbsp;
Найпрекраснішим порою року для прогулянок по Ботанічному саду вважається травень і вересень. Ботанічний сад зачарує вас з першого погляду, подарує приємні емоції, надихне на подорожі та нові відкриття.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі