Додати до маршруту

Андріївський узвіз, Київ

GPS координати: 50.46188736 30.51736832
Рейтинг:
1189 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Андріївський узвіз - це офіційний пам'ятник містобудування, визнаний Міністерством культури України в 2012 році.

Історична значимість старовинної вулиці настільки велика, що їй було вирішено надати особливий статус. І це неважко помітити, здійснюючи прогулянку вздовж вулиці. тут пануєнезвичайна атмосфера, Насичена легендами, красивою архітектурою, класичною музикою і художніми виробами.

Андріївський узвіз був названий на честь православного храму, побудованого в кінці 1700-х років.Андріївська церквапідноситься над спуском, витончено очолюючи його. Архітектурний ансамбль храмув стилі урочистого барокоробить початок вулиці особливо привабливим. Немов підігруючи заданому тону, всі інші будівлі спуску так само прекрасні. Основна ідея екстер'єрів цієї місцевості -аристократизм.

За головні визначні пам'ятки спуску ємузей Михайла Булгакова, Добре відомий як Будинок Турбіних, пам'ятник Михайлу Булгакову,Музей Однієї Вулиці, а такожЗамок Річарда Левове Серце. Це лише невеликий перелік найкрасивіших місць спуску, який щільно усіянийісторичними пам'ятками Києва.

На шляху, уздовж Андріївського узвозу, можна зустріти відкриті майданчики для театральних вистав, які прогулюються артистів. А також художників, які часто виставляють неподалік свої роботи, і безліч інших цікавих деталей, таких як сувенірні лавки і ароматні кафетерії.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі