Додати до маршруту

Аеропортівський лісопарк, Одеса

GPS координати: 46.44769669 30.67722321
Рейтинг:
1099 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Одеса& Ndash; місто з віковою історією. Він наповнений безліччюархітектурно-історичних пам'яток. Чи не менше в місті і цікавихприродних зон. Одне з популярних місць одеситів & ndash; Аеропортівський лісопарк.

Аеропортівський & nbsp; лісопарк був висаджений в середині 50-х років. після будівництвааеропорту& Nbsp; жителі найближчих будинків відчули на собі серйозні наслідки такого сусідства. Було прийнято рішення про створення& Laquo; зеленого & raquo; загородження. Лісопарк відмінно справляється з функцією захисту міста від шуму. Згодом це місце стали використовувати для відпочинку.

Парк по сей день залишається одним з улюблених місць відпочинку у одеситів. З кінця весни до кінця осені десятки людей приїжджають сюди, щобнасолодитися природою. Могутні дерева захищають вас від проблем і турбот міста. Тут тихо і спокійно. Городяни часто влаштовують в парку пікніки.

На жаль, парк страждає через свою популярність. Місцями він виглядає перебував у занедбаному стані і занедбаним. Багато відвідувачів не виявляють належної поваги до природи і залишають за собою купи сміття. Але, незважаючи на все це, Аеропортівський лісопарк є невід'ємною частиною знайомства з Одесою.

Як дістатися в Аеропортівський & nbsp; лісопарк

Аеропортівський & nbsp; лісопарк, як і сам аеропорт Одеси, знаходиться в 7,5 км від центру міста. Туди можна дістатися громадським транспортом: через центр міста і залізничний вокзал Одеси до аеропорту ходить маршрутний автобус №117. Також, з залізничного вокзалу ходить тролейбус №14.

Коментарі