Додати до маршруту

Снопківський парк, Львів

GPS координати: 49.82109451 24.04484558
Рейтинг:
713 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Снопківський парк вЛьвові- це пам'ятник садово-паркового мистецтва місцевого значення. Сьогодні став досить популярним не тільки у місцевих. А ще на території парку знаходиться великий футбольний стадіон «Україна», де регулярно проводяться кращі матчі українських футболістів.

Історія парку

За історичними джерелами в минулому територія парку була пустирем. Тут розташовувалися занедбані промислові кар'єри. У 1959-1963 роках на місці кар'єрів цегельних заводів був закладений парковий масив. Його площа становить 35,7 гектарів, про що повідомляє парковий інформаційний щит.

За радянських часів на території парку був стадіон, який називався «Дружба». У 1990-ті роки парк перейменували за назвою місцевості, а тоді це був Снопков. Стадіон став носити ім'я «Україна».

Що подивитися в парку

Частково парк має регулярне високу планування. Однак більшість земель спланована на ландшафтному плато. Алеї створені широкими, деякі досягають 10-12 метрів в ширину. Це зроблено для того, щоб забезпечити максимальну пропускну здатність зазелененоі території, яка веде до стадіону.

У парку вироблено близько 200 різновидів дерев і чагарникової рослинності. Переважають посаджені каштани, берези, клени, сосни, дуби, ялини, тополі, верби і горобина. Рідко тут можна побачити і екзотичні рослини. Чудовою прикрасою зеленої території став розарій, який розкинувся на 5 гектарів. У ньому висаджено близько 40 різновидів троянд.

Сьогодні в парку красиво і затишно, однак він залишився кістяком коли дійсно прекрасного садового творіння.

як доїхати

Снопківський парк знаходиться на Давидовського гряді, між вулицями Південна, Кримська і Зелена. Поруч розташовується ще один парк під назвою «Залізна вода». Дістатися до парку можна по вулиці Василя Стуса. Неподалік зупинка «Академія Мистецтв», де зупиняються маршрутки № 4А, 26, 30, 53 і 54.

Коментарі