Додати до маршруту

Міський парк, Буча

GPS координати: 50.56711960 30.22261620
Рейтинг:
1256 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Міський парк вБучівідкрили в 2011 році. Однак за цей короткий період часу парк уже встиг увійти в число кращих парків України. У Бучі любили відпочивати багато відомих учених, художників, письменників. Наприклад, в цьому місті пройшло дитинство Михайла Булгакова.

Що подивитися в парку

Англійський парк в Бучі займає площу 42 га. Місто знаходиться недалеко від Києва, тому сюди можна приїжджати в вихідний день, подалі від галасливої ​​столиці. Тут знаходяться скейт-парк, дитячий майданчик, невеликий зоопарк, кілька кафе і мотузковий парк «Скажена білка». Також приємним бонусом безкоштовний Wi-Fi на всій території парку.

На центральному вході парку стоїть білосніжна колонадний ротонда, яка вже користується великою популярністю у молодят. Зовсім поруч стоїть величезний дуб.

Міський парк виглядає охайним і доглянутим, по всій території розміщуються сучасні арт-інсталяції, скульптури героїв казок і українського фольклору.

Також в парку є алея дерев, які посадили відомі люди України. Наприклад, є дерево, посаджене екс-президентом Леонідом Кучмою.

Приємна новина для велосипедистів - в парку є велодоріжки, а в пункті прокату, біля входу, можна взяти велосипед напрокат.

У парку в Бучі крім невеликих водойм ще й велике озеро.

як доїхати

МістоБучазнаходиться в 20 кілометрах відКиєва. Маршрутки в Бучі відправляються від станцій метро «Академмістечко», «Святошин» і «Героїв Дніпра». також зцентрального залізничного вокзалув Бучі їде електричка.

Бучанський парк розташований на вулиці Інститутській, 50 (околиця міста). Маршруткою добиратися краще. Вийти потрібно на зупинці біля супермаркету «NOVUS» і йти вгору по вулиці Вокзальній, а потім повернути на Інститутській.

Коментарі