Додати у маршрут

Пам'ятник саксофоніста, Вінниця

Регіон:
GPS координати: 49.23446655 28.46378708
Рейтинг:
272 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту 0 Використань у звіті
Додати у маршрут

В містіВінницяє багато цікавих і незвичайних пам'яток і місць, серед яких можна виділити пам'ятник саксофоніста. Він був встановлений на Театральній площі міста в травні 2012 року.

Історія створення пам'ятника саксофоністові

Створив цей металевий шедевр місцевий художник по металу В'ячеслав Пастернак для проекту «Допомагайте талановитим». Саме творіння автор задумав як мобільний конструкцію, яка буде пересуватися по місту і тим самимдопоможе зібрати кошти для ремонту і реконструкції мистецького клубу, Де зможуть збиратися талановиті люди і творити прекрасні шедеври, а також вчитися новому і обмінюватися досвідом.

Залізний саксофоніст (як його називають місцеві жителі) створений з листів металу, має цікаву форму, смішні чоботи і капелюх. У 2011 році той же автор створив схожі пам'ятники скрипалеві іпоетові. Всі роботи він виконував на власні кошти. Пам'ятник саксофоніста - досить популярне місце на карті маршруту туристів, які подорожують по Вінниці. Тут варто зупинитися і уважно придивитися до всіх деталей, які так ретельно пропрацював автор. Взагалі пам'ятники саксофоніста або саксофон встановлені в різних країнах: Грузія, Вірменія, Бельгія, Росія, Ізраїль, Казахстан, Китай, США і інші.

Як дістатися до пам'ятника

Варто відзначити, що Театральну площу в 2014 році була перейменована на майдан Небесної Сотні. Площа знаходиться практично в центрі міста, тому дістатися до неї не складно з будь-якої частини Вінниці. Наприклад, тролейбус №15 зупиняється біля зазначеного майдану.

Цей об`єкт у маршрутах

Коментарі