Додати до маршруту

Ландшафтний парк, Буки

GPS координати: 49.83885574 29.65820312
Рейтинг:
896 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

В селіБуки, На березі річки Роставиці, є мальовничий парк. Якщо вам подобається наявність великої кількості води, зелених насаджень, казкових скульптур, величного храму і фонтану, то приїжджайте сюди!

Ландшафтний парк в Буках створений і розвинений підприємцем Іваном Сусловим. Заснований він в 1996 році на ділянці землі, який був місцевої звалищем. Сміття з території і русла Роставиці прибрали, а на його місці з'явився один з найкрасивіших в Україні парків, храмовий комплекс і маєток родини Суслових.

Що подивитися в Буковський парку

Парк умовно можна розділити на дві частини - це храмовий комплекс і фонтан і, власне, сам ландшафтний парк. Комплекс включає в себе церква Святого Євгенія, дзвіницю Данила. Поруч розміщений фонтан, який раніше стояв намайдані Незалежностів Києві. Після реконструкції площі його демонтували. Фонтан багато років пролежав без діла, деякі деталі зламалися, кілька вкрали. Місцеві майстри його відремонтували, реставрували і доповнили освітленням.

На території парку є міні-зоопарк і багато скульптур:

  • Три жаби, гріються на сонці, - символ достатку.
  • Пам'ятник Максиму Горькому.
  • Поляна казок - тут розташовані незвичайні казкові фігури. Це: дракон і вежа, пегаси, пушкінський дуб з вченим котом, Ктулху (вигадане божество, живе на дні Тихого океану), дуби-чаклуни.
  • Міні-зоопарк, в якому є поні, ведмеді, лев, олені, страус, вовченята.

Окремий пункт в екскурсії - маєток Суслових, до якого можна потрапити тільки з екскурсоводом.

Цікаві факти

За проект храмового комплексу в Буках архітектора Юрія Бабича нагородили Державною премією України в галузі архітектури, а самому комплексу присвятили пам'ятну монету номіналом 10 гривень.

У ландшафтному парку часто можна побачити цифру сім. Це пов'язано з переконанням Івана Суслова, що сімка для нього - щасливе число.

Як доїхати

  • З Києва власним авто по трасі Е95. Далі по Р19 в напрямку Т1013 в містіФастів. Продовжуйте рухатися по Т1013 до Буків.
  • Автобусом зі станції метро «Либідська» або Південного автовокзалу вСквиру, Звідти - маршрутним таксі до Буків.
  • З Києва поїздом 209К доБілій Церкві. Звідти автобусом до Буків.

Час роботи:п'ятниця, субота, неділя, 9.00-18.00

Коментарі