Додати у маршрут

Краєзнавчий музей, Вінниця

Регіон:
GPS координати: 49.23231506 28.47612190
Рейтинг:
296 Переглядів 0 Коментарів 2 Включень до маршруту 1 Використань у звіті
Додати у маршрут

Старовинна будівля з багатовіковою історією, що служило колись обителлю ченців-єзуїтів, нині відкрило свої двері для всіх жителів і гостей Вінниці. У приміщенні, що входить вісторико-архітектурний комплекс «Мури», Влаштувався обласний краєзнавчий музей.

Місцева інтелігенція заснувала музей після революції - в 1918 році.Спочатку під нього були віддані суворі келії конквіта. Однак в 70-х роках минулого століття приміщення музею розширили, добудувавши скляний фасад.

краєзнавчиймузей є центром пам'яток східного регіону Поділля. У його фондах зберігається понад сто тисяч примірників. Це колекції старовинної зброї, унікальних мінералів, золоті прикраси, які стосуються сарматського і скіфського періодів, велика етнографічна експозиція. Тут можна побачити вишиванки, вироби ткацтва, гончарства, а також ознайомиться з живописом майстрів цього краю. Крім того, кожен охочий зможе побувати в старовинній бібліотеці, де з 1920 року зберігаються рідкісні видання, що датуються 18 століттям.

Головною «родзинкою» музею залишається скелет мамонта, Виявлений на території області. Його розташували за скляним фасадом, так що даний експонат може побачити кожен перехожий, просто заглянувши у вікно.

Цей об`єкт у маршрутах

Цей об`єкт у звітах

Коментарі