Додати до маршруту

Альтанка любові, Бердянськ

GPS координати: 46.75286865 36.78923416
Рейтинг:
397 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Останнім часом стало традиційно в багатьох містахоблаштовувати місце для закоханих пар. Це може бути особливе дерево, фонтан, затишна видова альтанка, міст, символічно з'єднує два береги, скульптура у вигляді серця і багато іншого, на що вистачає творчості майстрів і фантазії місцевих жителів. Як правило, в таких місцях зав'язують стрічки з бажаннями або вішають замочки в знак вічної вірності.

Як знайти альтанку любові в Бердянську

ВБердянськутаке місце з'явилося в 2014 році. Їм стала альтанка любові. Розташувалася гавань для закоханих в центрі міста напроспекті Леніна. Альтанка виглядає дуже оригінально. По діаметру її прикрашають ковані квіти і звивиста лоза, а на даху зображено гніздо з двома танцюючими журавлями. на альтанціможна зав'язати стрічку бажань і закрити клятву замочок, Які доповнить вже наявний тут строкатий парад написів і клятв.

Що подивитися в Бердянську поруч з альтанкою любові

У Бердянську сподобається відпочивати як дорослим, так і дітям. Тут розташувався величезнийаквапарк, Відомий на всю Україну своїми атракціонами,дельфінарій, А також багато оригінальнихпам'ятників і скульптур, серед яких:

Ще одна особливість курорту в тому, що кожен вечір набережну наповнюють чарівні звуки живої духової музики. Усі бажаючіможуть відвідати концерт оркестру, Що проходить прямо на березі моря. Така романтична атмосфера, тепле море, ласкавий шум прибою і привітне сонце запам'ятаються кожному, хто побував в гостях у Бердянська.

Коментарі