Добавить в маршрут

Винзавод Коблево

GPS координаты: 46.69368744 31.21649742
Рейтинг:
1789 Просмотров 0 Комментариев 1 Включений в маршрут
Добавить в маршрут

«Коблево» – це найбільший в Україні завод з випуску вина. Виноробна галузь почала тут розвиватися після створення під Одесою НДІ ім. Таїрова. І вже у 1982 році «Коблево» було удостоєно честі стати одним з найпотужніших підприємств з виробництва вина у регіоні. У 1998 році на підприємстві була проведена реконструкція, старе обладнання було замінено на нове. Тепер на заводі для розливу вин стала використовуватися технологія італійського виробника Bertolaso. У наші дні на базі заводу «Коблево» зосереджені всі ланки ланцюга виробництва вина, починаючи від вирощування винограду і до заводів первинного і вторинного виноробства.

Асортимент заводу «Коблево»

В асортименті заводу представлено близько 30 видів вин. Одним з найпопулярніших є вино кагор. Продукція заводу удостоєна безлічі нагород і премій: 2 золотих, 18 срібних і 10 бронзових медалей, які були отримані на різноманітних конкурсах у різних куточках України. Компанія не зупиняється на досягнутому, постійно розширюючи свій асортимент.

На базі заводу для туристів проводяться регулярні екскурсії, в ході яких кожен зможе дізнатися про повний процес виробництва вина. Також передбачена дегустація, де гостям пропонують спробувати кілька видів найвідоміших вин компанії: совіньон, шардоне, аліготе і безліч інших, всього налічується близько 12 експонатів. Також в ході дегустації туристів навчають культурі споживання вина. Екскурсії проводяться в робочі дні тільки для організованих груп.

Этот объект в статьях

Комментарии