Додати до маршруту

Зоопарк Сафарі, Бердянськ

GPS координати: 46.73281479 36.82265091
Рейтинг:
1607 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Бердянськ - курортне місто на березі Азовського моря. Не секрет, що сюди все частіше їдуть відпочивати сім'ї з дітьми і студентська молодь. Таким відпочиваючим буде до вподоби з'явилося в 2004 році розвага - бердянський зоопарк «Сафарі».

Підприємець Ігор Кальченко створив унікальний зоопарк під відкритим небом. Парк зайняв територію близько 3 га на початку Бердянської коси. У зоопарку знаходитьсябільше 60 видів тварин, А половина з них занесена до Червоної книги. Парк наповнений невластивими місцевого клімату рослинами, привезеними з країн з усього світу. Особливою гордістю власника став розарій, що налічує понад 20 різновидів троянд.

Що подивитися в зоопарку «Сафарі»

Дбайливий господар подбав про все. Тварини розміщені у великих вольєрах, в деяких є водойми. Про те, що тваринам живеться добре, свідчить постійне поповнення. За кілька років у зоопарку були народжені: по 6 леопардів і левів, по 4 мавпи і тигра і багато інших звірів.

Для відвідувачів передбачені лавочки, місця відпочинку та кафе. Бажають погодувати тварин можуть придбати спеціальний корм прямо на території зоопарку.

Прогулюючись по парку, не помічаєш, як пролітає час. Розглядаючи тварин, насолоджуючись спокоєм і фотографуючись з екзотичними звірами, легко уявити себе в ролі першовідкривача. Зоопарк «Сафарі» сподобається дітям і дорослим.

Коментарі