Додати до маршруту

Залізничний вокзал, Київ-пасажирський

GPS координати: 50.44010162 30.48870087
Рейтинг:
2245 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

головний вокзалКиєваофіційно розпочав свою роботу ще в 1870 році. Поблизу вокзалу цілодобово працює сервіс таксі, є станція метро «Вокзальна», а також ви зможете швидко знайти зупинки для громадського транспорту. Це дуже зручно і комфортно.

Дізнатися докладний розклад, а також час прибуття та відправлення поїздів можна наінформаційному табло.Також табло сповістить вас про несподівані зміни. Якщо необхідно здійснити покупку квитка, тоді потрібно пройти до каси, яка розташована в правому крилі залізничного вокзалу. Для зручності, є можливість замовити або забронювати квитки через мережу Інтернет. Необхідно всього лише відвідати офіційну сторінку «Укрзалізниці».

У самій будівлі Центрального вокзалу розташований величезний, барвистий вестибюль.Стіни прикрашені гранітом і мармуром.Родзинкою вестибюля є оригінальні панно. Їх композиція відображає історичні пам'ятники Києва. Потрапити на другий поверх вам допоможе ескалатор. Звідти можна пройти по холу до Південного вокзалу. Він більш сучасний: в центральному залі ви побачитеоригінальний штучний водоспад. Тут теж є каси для покупки квитків. На території вокзалу функціонує Музей рухомого складу.

У будівлі центрального вокзалу розташовуєтьсякаса SkyBus і Vega-Reisen. Тут є можливість покупки квитків по Україні, Росії, на міжнародний автобус в Європу і літак в необхідну точку. Така функція дуже зручна для любителів далеких подорожей з пересадками. Також в касі можна купити квиток на експрес-автобус SkyBus, який прямує ваеропорт «Бориспіль».

ЖД вокзал представляє для своїх відвідувачів, є

  • безпечні і надійні камери схову;
  • комфортні зали очікування;
  • затишні інтернет-кафе;
  • кімната для мами з дитиною.

ЖД вокзал здійснює свою роботу без вихідних і перерв. Величезна будівля вокзалу налаштовує на атмосферу столиці і дозволяє відразу зануритися в світ каштанів.

Коментарі