Додати до маршруту

Дитячий ботанічний сад, Запоріжжя

GPS координати: 47.83725357 35.19584656
Рейтинг:
2067 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Запорізький міський дитячий ботанічний сад - профільне позашкільний навчально виховний заклад. Це природний заповідник, який продовжує залишатися єдиним у всій Україні ботанічним садом для юних натуралістів.

Історія ботанічного саду

Дитячий ботанічний сад в Запоріжжі був створений на не особливо романтичному місці - колишній міському звалищі - в 1958 році. Однак було б невірним вважати, що тут вхід відкритий виключно дітям: щоліта крім школярів виробничу практику на базі ботанічного саду проходять студенти вищих навчальних закладів.

Спочатку роботами в саду займалися самі юні натуралісти, пізніше до них підключилися фахівці, які допомогли саду придбати нинішній вигляд.

Ботанічний сад сьогодні

На сьогоднішній день тут вирощуєтьсяблизько 4 тисяч різновидів рослин на загальній площі в 12 га, Побудовано безліч теплиць. На території ботанічного саду працюють 18 різних гуртків: юних фотографів, квітникарів, зоологів, кактусівників, орнітологів, механізаторів та ін.

Останнім часом керівництво саду всерйоз перейнявся масштабної реставрацією. У планах: створення невеликого штучного острова на невеликій річці, що тече на території саду; створення нових об'єктів і будівництво нових павільйонів і фонтанів; алея знаменитих людей міста; дитяче містечко і багато іншого.

В саду проводять цікаві екскурсії тривалістю 45 хвилин. Запорізький міський дитячий ботанічний сад - постійне місце для весільних фотосесій.

Як дістатися

Дитячий ботанічний сад знаходиться в Шевченківському районі по вулиці Чарівна, 11, недалеко від райвідділу. Дістатися сюди можна на маршрутках №№ 13, 25, 32, 57, 71 або на трамваях №№ 12, 15 (зупинка «Ботанічний сад»). Якщо не лінь трішки пройтися (зайві метрів 200), то додаються такі маршрути №№: 9, 9A, 23, 43, 44, 53, 64, 79, 89. Вийти необхідно на зупинці «вулиця Чарівна».

Години роботи саду: З 8:00 до 17:00.

Коментарі