Додати до маршруту

Заказник «Чорна Гора»

GPS координати: 48.15836716 23.07280731
Рейтинг:
418 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Заказник «Чорна гора» складається з восьми великих частин, розділених на п'ять масивів лісу, дві гори і одну долину. Межі заповідника щільно проходять з державними кордонами Румунії та Угорщини, від яких відділяє річка Тиса. Загальна площа всього заказника перевищує 820 гектар, що є непереборною масштабом для екскурсії на один день.

Особливу увагу варто приділити Чорногорському масиві, саме на ньому розташовується однойменна гора. Ця гора вважається унікальною природною одиницею, так як утворена 560-метрова висота серед абсолютної рівнини. Лише з однією з чотирьох сторін вона переходить в гірський хребет. Імовірно, походження гори пов'язаноз вулканічним виверженням тисячолітньої давності. Багата флора і фауна заказникавражає будь-яку уяву. Тут є дубові та букові ліси, їли, десятки видів диких тварин, велике число безхребетних.

Найживописнішим місцем заповідника визнанадолина нарцисів. Її популярність пояснюється надзвичайно гарними пейзажами, які відкриваються разом з початком цвітіння цих квітів. Чудові фони формуються з килимів пахучих диких нарцисів. Поблизу можна відвідати видатної національний природний парк «Синевир».

Коментарі