Додати до маршруту

Вільнянський водоспад, Дерезовка

GPS координати: 47.95449829 35.35259247
Рейтинг:
2005 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

У східній частині села Дерезовка Запорізької області, на річці Вільнянка, у самого краю дамби, знаходиться Вільнянський водоспад. Річка отримала ім'я міста Вільнянськ, поблизу якого протікає і є притокою річки Самара, яка впадає в Дніпро.

Що можна побачити

Висоташтучного водоспадустановить 4,5 метра. Однак місцеві старожили стверджують, що був час, коли водоспад був вище на 2,5 метра і струменя води падали набагато могутніше. Він виник в результаті спорудження дамби. Матеріалом для її будівництва послужив натуральний камінь, тому його дуже складно відрізнити від природного водоспаду.

Трохи нижче, за течією річки знаходитьсяще один водоспад, Висотою в 1 метр. А ще нижче можна побачити маленький висячий міст. У невеликому віддаленні від дамби знаходиться кілька кар'єрів.

Як дістатися до Вільнянської водоспаду в Дерезівка

Туристам, що пересуваються громадським транспортом, слід дістатися до Вільнянська. До села відЗапоріжжяйдуть електричка, маршрутки номер 7 і 7б, а також численні проходять автобуси. Також можна їхати до села Михайлівка, куди йде маршрутка. Далі доведеться йти пішки.

Подорожуючим на власному транспорті слід скористатися трасою Москва - Сімферополь. Доїхавши до села Михайлівка, потрібно проїхати через його центр і рухатися по ґрунтовій поверхні практично до самого водоспаду.

Коментарі