Додати до маршруту

водоспад Воєводин

GPS координати: 48.78599930 22.84828186
Рейтинг:
378 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Невичерпна сила води з давніх часів вабила і чарувати людей. Перед цією стихією схилялися і боялися її. мабуть,найгарнішевтілення цієї сили - водоспад.

Водоспад Воєводин вважається одним з найкрасивіших водоспадів не тільки Закарпаття, а й усієї України. За деякими припущеннями, водоспад утворився в результаті землетрусу. Назва водоспаду розшифровується як«виття води ». Його висота сягає 24 метрів. Потужні потоки холодних гірських вод хлинуть вниз і вже через 4 кілометри потрапляють в річку Шипот. Від шуму води прокидаються найпотаємніші струни душі.

Велич водоспаду посилює навколишня природа.Незаймані смарагдові лісиприховують багато таємничих історій. Повітря тут пьяняще свіже і чисте. Зламані старі сучки і корчі назавжди застрягли в струменях води. Якщо вам пощастить, то ви зможете побачити боязко пробігає косулю.

За станом ізбереженнямцього унікального місцястежатьпрацівники державного заказника «Соколині скелі». Вони намагаються зберегти первозданну красу місцевої природи. Щоб побачити водоспад Воєводин, можна зробити пішу прогулянку від форелеве ферми.

Коментарі