Додати до маршруту

урочище Тисовець

GPS координати: 48.98198318 23.27754974
Рейтинг:
250 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

На перший погляд, урочище Тисовець & ndash; це звичайне равнинное простір, оточене Карпатськими горами. Але насправді & ndash; це один з найбільших гірничо-лижних курортів на території Західної України.

Популярність урочища Тисовець безпосередньо пов'язана з розвитком гірничо-лижного містечка Сколе. Перебуваючи на відстані більше 25 км один від одного, обидва поселення утворюють ідеальну зону для повноцінного відпочинку в будь-який час року.

Рідко яка місцевість може похвалитися такими рекреаційними природними ресурсами, як поселення поблизу річки Тисовець. Відсутність промислових об'єктів, трас забезпечують кришталеву чистоту місцевого повітря. В урочищі вельми різноманітна природа, тут багато ягід і трав. Це обумовлює основні напрямки літнього відпочинку в даній місцевості & ndash; зелений туризм, походи в гори, спуски на байдарках.

Взимку Тисовець перетворюється в обитель лижників і сноубордистів. Безпосередня близькість Карпат, облаштовані спуски і бугельні підйомники щорічно приваблюють сюди тисячі шанувальників активного відпочинку.

Примітно, що більшу частину всієї площі урочища Тисовець займають спортивні бази і туристичні комплекси. Тому кожен бажаючий може провести тут свій відпочинок легко і цікаво, не відчуваючи незручностей в побуті. До речі, на території урочища Тисовець є підвідомча туристична база Міністерства оборони України.
 

Коментарі