Додати до маршруту

урочище Прелуки

GPS координати: 48.82111740 22.73582077
Рейтинг:
640 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Мальовнича місцевість урочища Прелуки розташовується між вершинамигір Гостраігірська Руна.Тут можна насолодитися не тільки гірськими пейзажами, що відкриваються з пасовища, а й поласувати місцевими молочними продуктами, які виготовляють поблизу урочища.

Місцевість і природа Прелуки

Полонина утворилася на висоті 930 метрів над рівнем моря. Завдяки своєму розташуванню урочище захищене від холодних вітрів горами з обох сторін, тому клімат тут помірно-гірський.

Поблизу долини утворилося озеро, в якому живуть унікальні представники водного світу, занесені до Червоної книги. Серед них особливої ​​уваги стоять карпатський і альпійський тритони.

Що подивитися в урочищі

  • Неподалік знаходиться фермерське господарство «Полонинське господарство», де немає ніяких сучасних засобів цивілізації: електрики або мобільного зв'язку. Господарство займається селекційною діяльністю по гуцульським кіньми і влаштовує кінні походи для всіх бажаючих.
  • Також тут виробляють одні з найсмачніших молочних виробів, якими може похвалитися країна.

Як дістатися

Урочище Прелуки знаходиться за селомТур'я ПолянаПеречинського району. Дістатися сюди можна як пішки, так і громадським транспортом.

Коментарі