Додати до маршруту

урочище Буркути

GPS координати: 46.40300751 32.79888535
Рейтинг:
1791 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Урочище Буркути - це мало відоме місце навіть для натуралістів. Можливо, завдяки цьому воно зберегло свою унікальність. На території урочища зберегласяприрода доісторичних часів.

Віддалений куточок піщаного масиву вперше зацікавив дослідників в 19 столітті. Урочище Буркути постійно привертало до себе фахівців-природознавців. Зараз, як і тоді, вчені не перестають дивуватися величезномурізноманітністю флори і фауни. На піщаних просторах урочища можна зустріти представників рослинності північних лісів. Наприклад, не так давно тут був виявлений мох, який росте тільки в Поліссі. Тут створюються шедеври. Вже давно фахівцями складено наукове обгрунтування на відновлення заповідного статусу цього унікального куточка дикої природи.

Місце це ще не розроблено повністю для зеленого туризму. Але місцеві пейзажі не залишать вас байдужими. Піша прогулянка допоможе вам краще дослідити урочище. А ось кінна прогулянка покаже вам неосяжні простори цих місць. Кращий час для відпочинку тут -кінець весни. Свіжість рослин і тепла погода створить найкомфортніші умови для турпоходу. зХерсонарегулярно їздять автобуси в напрямку селаБуркути.

Коментарі