Додати до маршруту

Зоопарк Три ведмеді

GPS координати: 48.69329071 35.33947372
Рейтинг:
1702 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

У Дніпропетровській області дуже мало місць, де можна поспостерігати за екзотичними тваринами. Бажаючим відвідати державний зоопарк доводиться виїжджати в сусідні області. І лише небагато знають про те, що на території Дніпропетровщини є невеликий зоопарк.

Зоопарк «Три ведмеді»знаходиться на краю села Хащеве. Його заснував місцевий власник аграрного підприємства. Йому так подобалися дикі тварини (особливо ведмеді), що він вирішив відкрити свій зоопаркна потіху собі і іншим. Зоопарк названий на честь його перших мешканців - трьох бурих ведмедів.

Зоопарк розділений на кілька зон. У першій розміщенітравоїдні і копитні тварини. Тут можна побачити благородних оленів, сім'ю бізонів, екзотичних лам, активних страусів. Слідом ідуть улюбленці публіки - мавпи. Вони жваво скачуть по вольєру, позують на камеру і зовсім не проти чимось поласувати. По сусідству з такими гучними звірятами живуть досить тихі та спокійні дикобрази.

Якщо пройти далі, можна побачити ставок зкачками, лебедями і гусьми. Цим птахам тут комфортно влітку і взимку. Поруч з водоплавними птахами розташувалися в своїх вольєрах фазани та перепілки.

Діючи далі, ми потрапляємо в зонухижаків. тут живелегендарна пара тигрів- Шерхан і Багіра. Дикі красені завзято охороняють свою територію. Також в зоопарку проживає пара левів - Ліза і Самсон. Гордість зоопарку - вольєр з ведмедями.

зоопарксподобається і дорослим, і дітям. За тваринами в зоопарку добре доглядають. Вони не виглядають нещасними і закатованими. Дістатися до зоопарку «3 ведмедя» можна маршруткою з автовокзалу Дніпропетровська.

Коментарі