Додати до маршруту

Країна вільних троянд, Кірове

GPS координати: 46.88636780 30.87005615
Рейтинг:
910 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

«Долина троянд», «Рай квітів», «Рожева республіка» - саме такими словами описують захоплені шанувальники екологічного туризму «Країну вільних троянд» - господарство, засноване в 1995 р в селищіКіровеКомінтернівського району людиною, безмежно закоханим у свою справу, фермером квіткарем-любителем Миколою Васильовичем Громлюк.

На 20 га полів одночасно висаджуються іростуть десятки тисяч унікальних саджанців, В тому числі понад500 сортів «королеви квітів». У колекції Миколи Васильовича є навіть 12 сортів рідкісних синіх троянд.

Справжню троянду культивують три роки. У перший рік висаджують підщепу шипшини. Під кожним листом шипшини «спить» майбутня троянда. На другий зрізають верхню частину і окулірують - прищеплюють нирку троянди. І лише на третій рік - отримують потрібний сорт.

Незабутній чарівний аромат квітучих троянд, буйство фарб і гармонія з природою багаторазово посилюються враженням від дегустацій рожевого варення і лікерів різних сортів і відтінків, які готуються за унікальними рецептами з особливих сортів. Троянди в господарстві фермера цвітуть з весни до пізньої осені, але найбільш яскравий період припадає на травень і червень.

Крім унікальних рожевих плантацій,Микола Васильович із задоволенням і натхненням розводить і реалізує безліч рідкісних і унікальних рослин,таких як: туя та ялівець, барбарис, самшит і бузок, райське яблучко, береза, ялина, вічнозелена пираканта, іспанська дрік, цукровий канадський клен і черемха, японська сакура, прищеплена на черешню, і персик, щеплений на мигдаль.

Коментарі