Додати до маршруту

Сквер на кільці 44-го кварталу

GPS координати: 48.03387833 33.47759247
Рейтинг:
522 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Кривий Рігвідомий всім українцям як промисловий гігант. Але, крім цього, місто є одним з найзеленіших міст. Підтвердження цьому можна побачити, зробивши пішу прогулянку по місту. Безліч парків і скверів радують око городян. Кривий Ріг буквальнонаповнений маленькими зеленими острівцями.

Одним з місць для сімейного відпочинку є сквер на кільці 44-го кварталу. За оцінкою управління благоустрою, скверзаймає перше місце в рейтингукращих скверів міста.

паркобладнаний всім необхіднимдля приємного проведення часу: встановлено достатню кількість лавок, урн, вуличних ліхтарів. Красиві пішохідні доріжки спритно розрізають собою смарагдовий газон. Навколо висаджені дерева, які захищають від міського шуму і пилу. У центрі скверу встановленоВодограй. Увечері сквер сяє иллюминациями.

Особливо красиво тут навесні.природа оживаєпісля тривалої зимової сплячки. Яскраві, соковиті кольори грайливо поблискують на ласкавому весняному сонці. У сквері завжди людно. Сюди приходять молоді мами з дітьми. Тут призначають побачення закохані, а в обідню перерву в сквері можна відпочити від робочої рутини і зняти напругу.

Коментарі