Додати до маршруту

Сквер імені Гейдара Алієва, Київ

GPS координати: 50.46195221 30.49015808
Рейтинг:
730 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Невеликий сквер імені Гейдара Алієва вКиєві(Його площа становить всього півгектара) відкрили зовсім недавно - в 2013 році. Розташований він поруч з посольством Азербайджану в Києві. Гейдар Алієв - це азербайджанський і радянський політичний діяч, третій президент Азербайджану.

Історія парку

Хоча сквер імені Гейдара Алієва в Києві не може похвалитися великими розмірами, проте тут дуже затишно і красиво. У центрі парку - оригінальний фонтан, зроблений у формі східного килима. Викладений він муранским склом і керамічними елементами. Цей килим є єдиною в світі копією в натуральну величину відомого килима «Шейх Сафі». Оригінальний «Шейх Сафі» виткали в 1539 році, він був дуже великим для того часу (5,5 на 10,5 метра).

Позаду фонтану стоїть копія фрагмента Бакинської фортеці, яка є символом захисту і надійності. Також в сквері є клумба у формі Азербайджану. На території багато лавок і безкоштовний Wi-Fi.

Як доїхати

Сквер імені Гейдара Алієва в Києві розташований на вулиці Глибочицькій, 17, недалеко від станції метро «Лук'янівська». Увага: сквер в нічний час закритий для відвідування і знаходиться під охороною.

Коментарі