Додати до маршруту

Скала Терношорская Лада

GPS координати: 48.22907257 24.91472816
Рейтинг:
445 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Хочете побачити восьме чудо світу? Воно знаходиться в Україні між селами Яворів, Снідавка і Буковець. Це чудо відомо як скеля Терношорская Лада. Деякі вчені вважають, що це - твір матінки-природи. інші жприпускають, що приблизно 40 тисяч років тому стародавні люди зробили собі тут святилище. Так чи інакше, саме за схожість з палеолітичними фігурками, які зображують жінку-богиню Ладу, піднесеність і отримала свою назву. Вражаюче, що схожість дійсно дуже велика.

Прихильники останньої теорії провели в 2007 році останнє дослідження. Вони вирахували, що приблизна вага кам'яної скелі-статуї становить понад 100 тонн, а її висота - 10,4 метра. Припускають, що Восьмитонна голова «богині» була зроблена з іншої породи каменю і закріплена на спеціальних підпорах.

Вчені навіть заявили, що древній скульптор повинен був мати зріст приблизно в 190 сантиметрів. Так це чи ні - ще варто довести. А у всіх відвідувачів цього загадкового місця є можливість на власні очі побачити Терношорскую Ладу і уявити себе в ролі майстра кам'яних справ.

Коментарі