Додати до маршруту

скеля Іфігенія

GPS координати: 44.40456772 33.88494873
Рейтинг:
249 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Подорожуючи по Криму, обов'язково загляньте в селище Берегове. Там розташувалася стародавня пам'ятка природи - скеля Іфігенія. Її масштаби вражають, а сама вона уособлює велич і силу селища. Місцеві жителі пишаються такою визначною пам'яткою і вважають її своїм символом.

Давньогрецький міф «Іфігенія в Тавриді» безпосередньо пов'язують з цією скелею, тому вона і отримала таку назву. Важко сказати, чи дійсно на цьому місці знаходився той самий храм, де проживала Іфігенія, але деякі факти свідчать про це.

Своїм зовнішнім виглядом скеля нагадує величезну, нездоланну фортецю. Радують око красиві пейзажі місцевості. Скала оточена різновид флорою, є багато рідкісних видів рослин.Вершина скелі нагадує величезні зуби дракона. Кам'яний хаос, який утворюється внаслідок падіння уламків скелі, додає цьому місцю загадковість.

Що ще можна подивитися поруч зі скелею

Перебуваючи поблизу скелі Іфігенії, відчуваєш особливу атмосферу, вона немов переносить тебе в стародавню Грецію. Туристи заворожено дивляться на цю чудо-пам'ятку природи і з великим задоволенням вивчають місцевість. Також ви зможете побачити ще одну визначну пам'ятку Криму - стародавнє поселення, яке розмістилося поруч з міфічної скелею Іфігенія.

Коментарі