Додати до маршруту

Самарський ліс

GPS координати: 48.70170975 35.53703690
Рейтинг:
1700 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Самарський ліс являє собою красиву лісосмугу, протяжність якої становить 30 метрів, а ширина & ndash; майже 6 метрів. Вона охоплює Новомосковський і Павлоградський райони Дніпропетровської області. Щодо невелику ділянку площею в 15 тис. Гектарзаселений унікальними видами рослин і дикими тваринами, Багато з яких визнані рідкісними і суворо охороняються законом.

Унікальність Самарської перлини

Ліс складається з різного виду дібров, пагорбів, урочищ, ярів і прибережної зони. У 20 столітті тут була виявлена ​​частка лісу, якабула незаймана людиною протягом 300 років. Більшість дерев складають сосни, липи, дуби, ясени. Серед тварин можна зустріти рідкісні види, занесені до Червоної книги України. В цілому ліс славиться неймовірно великою кількістю птахів. Тут є журавлі, гуси, лебеді, чаплі.

Де можна відпочити

Уздовж лісосмуги розташовується кілька солоних лиманів, знаменитих своїми цілющими і відновні властивості. В їх поблизу були побудовані турбази та грязелікарні, які користуються популярністю у пацієнтів з легеневими, шкірними захворюваннями, недугами суглобів і центральної нервової системи.

Як дістатися

Найпростіше туди дістатися черезНовомосковськ& Nbsp; (маршруткою або власним автомобілем) в селищеЧеркаське. До нього примикає Самарський ліс, що розтягнувся уздовж лівого берега річки Самара.

пам'ятки неподалік

Поблизу можна відвідати & nbsp;Обухівський (Кіровський) ліс, Відомий своїми заповідними зонами, сосновим бором і базами відпочинку. Він знаходиться на берегах річки Оріль, по якій часто ходять маршрутні катери, повідомляють між собою турбази, дачні селища і місто. Також тут є & nbsp;Дніпровсько-Орільський заповідникз майже 4000 га унікальних рослин, тварин і орнітологічним заказником.

Коментарі