Додати до маршруту

Природний парк Пирятинський

GPS координати: 50.26999283 32.52202225
Рейтинг:
480 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Пирятинський національний природний парк - один з наймолодших парків не тільки в Полтавській області, а й в усій Україні. Він був створений 11 грудня 2009 року по ініціативі Президента Віктора Ющенка.

Незважаючи на свій юний вік, парк має статус природоохоронної, науково-дослідної та культурно-освітньої організації.Знаходиться природний парк на північному заході Полтавської області, Де пролягають кілька найважливіших автодоріг країни і залізничну колію. Через парк також протікають три річки: Удай, Руда і Переклад, які ділять його на кілька ділянок. Загальна площа парку становить понад 12 тис. Га.

Природний парк в Пирятині - це дивовижної краси краєвиди, які знову і знову привертають десятки тисяч туристів з усіх куточків України та ближнього зарубіжжя. На його території можна зустріти рідкісні види рослин і тварин, почути неповторне спів птахів і просто подихати кристально чистим повітрям.

У парку біля всіх відвідувачів є дивовижна можливість поспостерігати за життям його мешканців в природному середовищі. На такій великій території одночасно проживають десятки видів тварин: ссавці, земноводні, парнокопитні. У річках плаває кілька різновидів риб та інших мешканців прісноводних водойм. Серед представників пташиного сімейства в парку зустрічаються зяблики, малинівки, дрозди, тріскачки і ін.

На території парку доситьрозвинена сучасна туристична інфраструктура, Є спеціально розроблені маршрути подорожей. Також в парку працюють професійний гіди, які розповідають відвідувачам про найбільш значущих пам'ятки парку, його мешканців. Прогулянка в природному парку Пирятина - це справжній заряд бадьорості, маса позитивних емоцій і гарний настрій.

Екологічний маршрут «Куквин»

Час екскурсії за маршрутом «Куквин» невелике - займає близько години. Ця екологічна стежка має протяжність близько одного кілометра і проходить кільцевою дорогою по лісі, охоплюючи при цьому місце зростання багатьох рослин, занесених до Червоної книги України.

У маршрут входять наступні стоянки:

  1. тихий куточок
  2. Королева лісу
  3. Поляна сну
  4. Барвінок
  5. оксамитова
  6. Поляна ірисів
  7. лісовий будиночок
  8. Поляна однієї квітки
  9. боброва хата

Крім цього, на території Пирятинського природного парку є багато інших пізнавальних екскурсій і маршрутів.

На сьогоднішній день парк знаходиться під охороною і є національним надбанням країни.

Коментарі