Додати до маршруту

Полонина Щевка

GPS координати: 48.69879913 23.95777893
Рейтинг:
330 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Чимало мальовничих куточків є в Україні. Одне з таких місць - полонина Щевка. Відвідування цієї полонини входить в багато маршрутів по Карпатах. Детальніше про турах можете дізнатисятут.

Де знаходиться полонина Щевка

Полонина Щевка входить в комплекс масиву Горгани. Знаходиться в Івано-Франківській області. Протяжність полонини становить в середньому 700 метрів. Невеликий ухил захищає її від холодних вітрів. Влітку тут не жарко, а взимку не дуже холодно. Сніг лежить до середини квітня. Навесні сонце, прігрев, пробуджує буйство трав і квітів.

Полонина Щевка знаходиться під захистом могутніх хвойних лісів. Звідси відкривається приголомшливий вид на гірські хребти Горган. Повітря тут особливо «смачний». Обов'язково зробіть кілька фотографій місцевих красот.

На полонині жителі довколишніх сіл випасають свою домашню худобу. З весни до глибокої осені тут бігають вівці, більше схожі на білі пухнасті хмари. На полонині побудований дерев'яний будиночок для пастухів. Тут часто зупиняються туристи з ночівлею. У будиночку є все необхідне для того, щоб набратися сил для подальшої подорожі.

Як дістатися

зІвано-Франківськаможна дістатися доНадвірної. Далі має бути довгий шлях пішки. Бажано знайти досвідченого провідника. Також до полонини можна дістатися з містаЯремче.

Коментарі