Додати до маршруту

Поліський трамвай Зозуля

GPS координати: 51.31134033 26.30321884
Рейтинг:
743 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

У гостей Поліського краю є чудова можливість - побувати на казковій екскурсії. прокотившись нанайдовшою в Європі вузькоколійкою, Можна помилуватися красивими природними пейзажами овіяного легендами і славою Полісся.

«Кукушка» - це прижилося назву поїзда, що рухається по вузькоколійці загальною протяжністю в 106 кілометрів. Локомотиви «Поліського трамваю» працюють на моторах, виготовлених для танка Т-34.Подорож на «зозулю» дуже пізнавально- можна не тільки дізнатися історію залізниці, а й подивитися на ліси, болота і піщані дюни.

Залізна дорога "Антонівка-Зарічне», По якій катає своїх гостей« Поліський трамвай », була побудована ще в 1895 році. До наших днів старовинні рейки, шпали та механічні семафори збереглися частково. Всі інші, зруйновані елементи, були відбудовані в 2008 році. Для зручності туристівна кінцевих точках маршруту був створений сервіс з проживанням та харчуванням в приватних садибах.

Незвичайна назва «Поліського трамваю» виникло або за назвою попереднього локомотива, або за характерні гудки. Подорож складається з старого тепловоза ТУ-2 і чотирьох вагончиків поїзда починається з перетину унікального залізничного дерев'яного моста через річку Стир, який є єдиним великим дерев'яним залізничним мостом в Україні.

Під час поїздки залізницею «Антонівка - Зарічне» можна побачити паром через річку Стир - єдину в Рівненській області річкову переправу. Уздовж маршруту тягнуться відомі озера українського Полісся: Біле, Нобель, Воронковское і Острівське.

Коментарі