Додати до маршруту

Пляж Лузанівка, Одеса

GPS координати: 46.54969025 30.75918007
Рейтинг:
640 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Влітку перед усіма любителями моря постає вибір місця відпочинку.Одесавідмінно підходить тим, хто любить поєднувати різні види дозвілля. Різноманітні пляжі задовольнять смак будь-якого туриста.

Пляж «Лузанівка» -наймолодшийв Одесі. Великі простори природного пляжу приймають в свої теплі обійми туристів з усієї країни. Тут ви не побачите звичних хвилерізів і бетонних пірсів. Золотистий пісок грайливо поблискує в променях південного сонця. Так як пляж віддалений від центру міста, вода тут набагато чистіше. А протягом приносить сюди теплі потоки води. Перед туристами відкриваються безкраї простори відкритого моря.

Ще один з плюсів«Лузанівки» - невелику відстань від міського транспорту. Дорога до моря від зупинки у вас займе не більше 5 хвилин. Також на пляжі є станція рятувальників і медпункт.

Чудовим доповненням до пейзажу служить парк. Він тягнеться уздовж всього берега. У тіні дерев можна перечекати найспекотніші години дня. Одесити часто влаштовують тут пікніки. Для активного проведення часу на пляжі встановлені надувні гірки. Кілька нічних клубів розфарбують різнокольоровими вогнями танцполу вашу літню ніч. А більш низькі ціни порадують ваш гаманець.

Коментарі