Додати до маршруту

Парк імені Писаржевського в Дніпропетровську

GPS координати: 48.43199158 35.01464081
Рейтинг:
288 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Сховатися від міської суєти ви можете не тільки за містом. Одним з улюблених місць для прогулянок у городянДніпропетровськабув і залишається парк імені Писаржевського.

Довгі сосни і зелені акації допоможуть сховатися в тіні в спекотний літній день. Восени золотисті клени порадують своєю красою. А взимку тут можна і зовсім відчути себе дитиною: пограти в сніжки або зліпити сніговика.

Дійсно цікаве місце, у якого є свояісторія. Під час Великої Вітчизняної війни на цьому місці розстрілювали мирних жителів. На згадку про жертви цих жахливих подій в паркувстановлена ​​невелика стела. До війни на території парку булоєврейське кладовище, Пізніше могили були знесені, а потім встановили пам'ятний комплекс& Laquo; Мацева & raquo;. Також в парку встановленонадгробний пам'ятник Льву Володимирович Писаржевськийі пам'ятник жертвам голодомору, що нагадує про трагічну долю людей, коли-то живуть тут.

Ви можете прогулятися по алеї або відпочити на лавочці, покататися на велосипеді або навчити кого-небудь кататися. Це відмінне місце для бесід старих друзів або нових знайомств. Проведіть в парку Писаржевського один вечір, і це місце здасться вам давно знайомим і в той же час розкриє всю свою неповторність.

Коментарі