Додати до маршруту

Парк Воронцова, Дніпропетровськ

GPS координати: 48.48727036 35.06106567
Рейтинг:
1873 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Парк Воронцова розташований на лівому березі Дніпра і є найважливішим пам'ятником природи. Він об'єднує жваву зону міста (проспект Воронцова), прибережну зону лісу і упорядкований пляж. Ці унікальні поєднання роблять парк одним з улюблених місць відпочинку городян.

До того ж,до нього дуже легкодобиратисяз будь-яких районів Дніпропетровська. Варто тільки перетнути Новий міст з боку правого берега або потрапити на проспект Воронцова з лівого.

Історія парку Воронцова

Відкрили великий парк на початку 1950-х і тоді назвали його парк імені Сергія Кірова. Перейменували до кінця 20 століття, виключно через зручності називати парк співзвучно з довколишніх проспектом. Парк названий таквчестьуродженця цьогокраюі державного діяча радянської епохи. після перейменуванняпарк імені Кіровабув створений в іншому місці Дніпропетровська.

Засновники Воронцовской перлини доклали всіх зусиль, щоб створити дійсно гарне місце для відпочинку. Тут були відкриті кілька спортивних кортів, дитячі майданчики з різними атракціонами, зона літнього театру і читальний зал, не кажучи вже про сотні квіткових клумб, чагарників і декоративних рослин. Все це доповнювалося затишній пляжною зоною з упорядкованим берегом. На жаль, не все вищеперелічене збереглося до наших днів.Частина парку була запущена, частина реконструйована.

Цікаві місця поруч

Здійснюючи прогулянку поблизу, можна знайти десятки незвичайних пам'яток. Найпопулярнішими з них єготель Парус, покинута під час будівництва, Але стала улюбленим місцем для квестів у молоді,Фестивальний причал, позначений великим скляним кулею, і багато іншого. Особливо порадують фонтани красивого міста, які традиційно відкриваються в Дніпропетровську на різні ювілеї та святкові події.

Коментарі