Додати до маршруту

Парк На валах

GPS координати: 49.84331512 24.03551292
Рейтинг:
399 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Парк «На валах» вважається одним з найбільш легендарних і мальовничих парків старовинногоЛьвова. Його називають другим за віком сквером міста. Тут збереглися унікальні види рослин, красиві алеї з зеленими чагарниками і головний історичний об'єкт,перлина парку- Порохова вежа.

Вік Порохової вежі налічує кілька сотень років, ще в 18 столітті на місці нинішнього парку були виявленіостанки високою оборонної фортеці. Спорудження «На валах» дозволяло охороняти під'їзди до міста і вистежувати ворога з високих оглядових веж. Ширина стін фортеці становила близько 6 метрів біля основи. У 1722 році всі сліди фортеці були розібрані як будівельний матеріал, залишилася лише центральна Порохова вежа.

З початком 1800-х років радник Райценгаймзасмучує капітальний парк на високих валах, де раніше існувала фортеця. Сквер стає справжнім витвором ландшафтного мистецтва. сюди звозятьрідкісні види дерев, пірамідальні тополі, декоративні чагарникиі екзотичні квіти.

Сучасний парк «На валах» багатий цікавими пейзажами, архітектурними об'єктами і пам'ятками. У Львові також можна відвідатикостел Марії Сніжної,Стрийський парк.

Коментарі