Додати до маршруту

Парк «Кіото», Київ

GPS координати: 50.46351242 30.63730621
Рейтинг:
1842 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

У Києві є унікальна можливість подорожувати в часі і просторі. Як це можливо?

У 2011 році в дивовижному парку «Кіото» посадили алею сакур. Це свого роду маленькийшматочок Японіїв самому серці Києва. Парк був створений в знак дружніх відносин між Україною і Японією. Майстрами ландшафтного дизайну була виконана величезна робота. Парк облаштований в головних японських садово-паркових традиціях.

Навесні ви можете стати свідком унікального для України видовища -цвітіння дерев сакури. Все навколо освітлюється ніжними рожевими відтінками кольорів.

Ще однією визначною пам'яткою парку є штучнийсад каміння. У японській культурі кожен камінь в саду має свій філософський сенс і призначення. Так і в київському парку кожен камінь несе в собі свій дух. Наприклад, в саду є камінь-охоронець і камінь почесного сидіння. А для того, щоб максимально наблизити цей сад до японського оригіналу, спеціально була привезена з Японії гранітна пагода. Її встановили в серці парку.

У «Кіото» є місце, в якому зображуєтьсягора Фудзіямав мініатюрі. Це невеликий пагорб, до якого веде доріжка з японськими ліхтариками.

Дістатися до парку «Кіото» можна на метро. Він знаходиться недалеко від станції «Чернігівська». це унікальнаможливість побувати в Японії, Не виїжджаючи з Києва.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі