Додати до маршруту

Парк ім. Леніна, Херсон

GPS координати: 46.63492584 32.62045670
Рейтинг:
467 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Парк імені Леніна -найстарішийпаркХерсона. Він є візитною карткою міста. Парк розташований в історичній частині Херсона. Він був заснований в 1785 році.

У паркуцікава історія. йогокілька разів перейменовували і перебудовували. У 1868 році територія парку використовувалася для проведення перегонів на конях. Але вже через кілька років тут знову висадили дерева і перетворили територію в красивий парк. Тоді він називався Денисовском. До річниці правління імператора Олександра II парк перейменували в Олександрівський. Потім парк став називатися імені Леніна. І ось в 2014 році міська рада прийняла рішення надати парку назву «Міський парк».

Він проектувався ванглійських паркових традиціях. Як центральний елемент виступаєдуб. Тепер дуб вважається пам'ятником природи. Від нього відходить 8 основних алей. Вони в сою чергу розбиваються на безліч кривих стежок. Це надає парку особливого шарму і загадковості.

Також тут збереглося кількаспоруд царської епохи. Є кілька альтанок, естрада і сходи, що ведуть до різних виходів. Парк завжди користувався популярністю серед жителів міста. Раніше тут любила прогулюватися херсонська знати. Сьогодні сюди приїжджають туристи з усієї країни.

Коментарі