Додати до маршруту

Парк ім. Димитрова (Шуменський)

GPS координати: 46.65274429 32.56095886
Рейтинг:
719 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Парки - це чисте і свіже повітря міста. ВХерсоніпрактично в кожному мікрорайоні є свій парк. Парк імені Димитрова розташований в Шуменському мікрорайоні.

Цей парк був закладений в 1975 році. І вже в 1980 році його величезна територія дивувала всіх своїмрізноманітністю зелених насаджень. Весь парк був прикрашений скульптурами роботів. Також там були встановлені дитячі майданчики і атракціони. Через скульптур багато любителів комп'ютерних ігор порівнюють це місце з однією з популярних ігор. Дітлахам в парку завжди було чим зайнятися. Всі буквально потопало в зелені. Газони радували гостей парку красивими клумбами з квітами.

Довгий час паркзнаходився в забутті. Але любов до цього місця спонукала жителів району взятися за відновлення парку. Тут регулярно стали проходити суботники. Влада разом з громадськими організаціями розробляють проект по відновленню зелених насаджень в парку. У кожного бажаючого є можливість висадити власне іменне дерево в цьому парк ізалишити частинку себев дивовижному місті Херсон. Прогулянка по парку Димитрова- відмінний спосіб відпочинку від міського шуму і суєти.

Коментарі