Додати до маршруту

Парк Феофанія, Київ

GPS координати: 50.34216309 30.48643494
Рейтинг:
2761 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Парк «Феофанія» - не просто красиве місце вКиєві, Це парк-пам'ятник. На території комплексу можна досхочу відпочити, подихати свіжим повітрям і набратися сил. Особливо людно тут у вихідні. Часто в парку можна побачити і молодят, які приїжджають сюди, щоб зробити красиві фото на пам'ять.

Історія парку «Феофанія»

Колись ці доглянуті землі були приватними володіннями. Але місцеві жителі змогли відвоювати їх і передати у власність міста. У 1972 році територію оголосили парком-пам'яткою. Вже за часів незалежності України «Феофанія» отримала статус пам'ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення.

Це дозволило милуватися красою ландшафту і багатою рослинністю не обмеженому кількості людей, а всім бажаючим. Парк входить до складу природно-заповідного фонду України. Зараз відповідальність за територію несе «Інститут еволюційної екології НАН України».

Що подивитися

Особливістю парку «Феофанія» є гармонійне поєднання красивого природного і сучасного штучного дизайнерського ландшафту, а також велика кількість висаджених тут унікальних рослин. Все це досить ефектно виглядає на тлі розташованого поблизуСвято-Пантелеймонівського монастиря.

У теплий період року відпочиваючі розміщуються не тільки на лавках і в альтанках, а й просто на траві - на сонечку або в тіні дерев. Про маленьких відвідувачів тут також подбали - встановили дитячий майданчик, на якій досхочу можна награтися.

У парку відбуваються також різні заходи: фестиваль дитячої творчості, Івана Купала, Свято весни, фестиваль танцю і багато іншого. Кожен знайде свято до душі.

Як доїхати

Парк «Феофанія» розташований за адресою: вул. Академіка Лебедєва, 37. Найближча станція метро - «Теремки». Звідти потрібно дістатися на вулицю Академіка Заболотного, а потім згорнути на вулицю, яка веде безпосередньо в парк, - Академіка Лебедєва.

Час роботи: з 8:00 до 23:00 щодня, без вихідних.

Коментарі