Додати до маршруту

Океанаріум «Морська казка»

GPS координати: 50.45833588 30.61428642
Рейтинг:
1243 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Хочете краще пізнати підводний світ? Тоді вам слід відвідати київський океанаріум «Морська казка». Тут відвідувачі можуть випробувати емоції, які раніше були доступні тільки дайверам.

Океанаріум - унікальний музей зживими експонатами. Є кілька залів, присвячених різним відділам морських мешканців. Перша експозиція, розміщена в перевернутому затонулому кораблі, знайомить відвідувачів з миром коралів. Корали відчувають тут себе дуже затишно, і, розростаючись, приймають химерну форму. В ілюмінаторі можна помітити снують туди-сюди омарів, креветок і медуз.

Найцікавішим місцем океанаріуму єпідводний тунель. Від морських істот відвідувачів відділяє скло товщиною 8 см. Перебуваючи в цілковитій безпеці, можна поспостерігати за акулами, черепахами, рибою-собакою та іншими рибами. Вся принадність у тому, що ні риби пристосовуються до вашої середовищі, а ви занурюєтеся в світ риб.

В кінці експозиції розташований акваріум з більш ніж 20 видами риб-клоунів. Цей акваріум ставулюбленцем серед дітей. У наступній галереї розташувалися герої казок: морські коники, мудрі черепахи і небезпечні і таємничі мурени. Ще багато цікавого зберігають в собі стіни океанаріуму.

Відвідування океанаріуму - відмінний спосібвесело і пізнавальнопровести час. Тут буде цікаво як дітям, так і дорослим. Вартість екскурсії по живому музею в середньому становить 90 гривень. Гарних вражень!

Коментарі