Додати до маршруту

Музей морського флоту, Одеса

GPS координати: 46.48530960 30.74291611
Рейтинг:
1903 Переглядів 0 Коментарів 2 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Одеса- морська столиця України. тут знаходитьсяодин з найбільших морських портів. І, звичайно ж, в місті з такою довгою морською історією є музей морського флоту.

З історії Музею морського флоту

Одеський музей морського флоту був відкритий в 1965 році. Основна частина експозиції розташована в старовинній будівлі. Будівля була побудована в 1842 році відомим в ті часи архітектором. Будинок побудований в англійському стилі. Спочатку в будинку розташовувався Англійський клуб.

Експонати музею морського флоту

Будівля музею розташована на крутому спуску. З цієї причини з одного боку будинок одноповерховий, а з іншого - двоповерховий з величезним цоколем. Через недавньої пожежі частина будівлі була пошкоджена. Частина експонатів перенесли в будівлю морського вокзалу.

Усередині музею панує особлива атмосфера. Тут всюди витає дух пригод і романтизму. Серед експонатів ви можете побачитимоделі раритетних судів. Всі вони колись борознили простори Чорного моря. Деякі з моделей виконані вельми філігранно. Також ви знайдете тут старовинні документи і фотографії, які ще краще занурюють в морську атмосферу. Найяскравішим експонатом вважається900-річний якір.

Відвідувачам музею надається можливість дізнатися морське життя зсередини. Тут є капітанська рубка, матроський кубрик і багато іншого. Окрема увага приділяєтьсяісторії полювання на китів.

Екскурсія по музею подарує вам масу приємних вражень. Тут ви зможете дізнатися все з історії судноплавства і морського флоту. І головне, що це буде цікаво, особливо для дітей.

Коментарі