Додати до маршруту

Одеський ботанічний сад, Одеса

GPS координати: 46.44641876 30.76234055
Рейтинг:
3153 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Одеса- приголомшливий місто. З диких степів на узбережжі Чорного моря він перетворився в справжню перлину. Одесу люблять відвідувати туристи з усього світу. Тут багатоцікавих місць. Однією з популярних пам'яток є ботанічний сад. У ньому зібрані кращі представники флори з усього світу.

Якщо ви за весь час перебування в Одесі вже злегка втомилися від шуму і веселощів цього міста, то вам просто необхідно відвідати ботанічний сад. Тиша і умиротворення, що панують тут, знову повернуть вам сили.

Історія ботанічного саду

Ботанічний сад Одеського національного університету вважається одним з найстарішихпарків Одеси. Заснований сад був у 1867 році. Спочатку він розташовувався по вулиці Дворянській. Але вже в 1880 через нестачу вільного місця сад вирішили перенести. З тих пір він розташовується на Французькому бульварі. Цікаво, що перше дерево в саду було посаджено графом Ланжероном.

Протягом всієї історії ботанічного саду тут працювали великі вчені. На базі саду було зроблено багато наукових відкриттів. Вчені ботанічного саду організовують дослідницькі експедиції.

Що цікавого

В Одеському ботанічному саду зібрані унікальні рослини. На території в 16 гектар росте понад 30000 видів дерев. За весь час екскурсії ви можете побувати в різних куточках світу. Від тундри до тропіків були зібрані найцікавіші екземпляри і привезені сюди. Про походження кожної рослини повідає інформаційна табличка. Також ви можете скористатися послугами екскурсовода. У ботанічному саду проходили зйомки одного з фільмів Микити Михалкова.

Найближчі пам'ятки

Французький бульвар - одне з улюблених місць відпочинку одеситів і гостей міста. Яскравий, красивий бульвар дійсно схожий на Францію. Затишні кафе змінюються старовинними будинками. Але, мабуть, найяскравішою пам'яткою єОдеська кіностудія, Де знімалися легендарні фільми.

Ботанічний сад розташований в туристичній частині міста. Тому сюди легко дістатися з будь-якої точки Одеси. До ботанічному саду ходять трамвай №5 і маршрутне таксі №193, №194, №195.

Коментарі